Komercyjna sieć bilbordów

O nas:

Firma EuroAdMedia powstała w 1998 roku. Pierwotnie (do 2012 roku) funkcjonowała pod nazwą euroAWK. Od 17 lat zajmujemy się reklamą zewnętrzną (billboardy, plakaty) umieszczaną na dużych powierzchniach ekspozycyjnych.
Dysponujemy blisko 500 nośnikami (tablice bilbordowe 12m² i 18m²) na trenie Wrocławia oraz na terenie największych miast w Polsce południowo-zachodniej: w Poznaniu, Łodzi, Wałbrzychu, Legnicy, Opolu, Kaliszu i w Aglomeracji Górnośląskiej.
Nasze nośniki są umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach, w ważnych punktach centrów miast i przy głównych trasach komunikacyjnych, co daje możliwość skutecznego dotarcia z reklamą do dużej liczby odbiorców.
Współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak np.: Carrefour, Decathlon, E. Leclerc, Ikea, Leroy Merlin, Media Expert, Praktiker, Real, RTV Euro AGD, Tesco, jak również z wieloma firmami lokalnymi.

Nasza oferta:

Oferujemy Państwu możliwość przeprowadzania kampanii reklamowych na naszych bilbordach.
Udostępniamy tablice o standardowych rozmiarach 12m² (5,04m x 2,38m) i 18m²(6m x 3m). W zakres proponowanych przez nas usług wchodzi również: • przygotowanie projektu graficznego, • druk plakatów (mamy swoją drukarnię), • umieszczenie plakatów na nośnikach ekspozycyjnych.
Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ofertę w sposób elastyczny biorąc pod uwagę Państwa faktyczne zapotrzebowanie (ilość nośników, lokalizacje i terminy).
Zachęcamy Państwa do podjęcia współpracy z naszą firmą. Cała infrastruktura, którą stawiamy do Państwa dyspozycji, jest naszą własnością, przez co sprzedaż odbywa się bez żadnego pośrednictwa (niższe koszty transakcji). Koszty mogą być dodatkowo obniżone przy rezerwacji powierzchni reklamowej z większym wyprzedzeniem lub na dłuższe okresy ekspozycji.